Otwórz Konto Bankowe

Twoje konto bankowe Online – wyszukaj, porównaj, otwórz, bezpiecznie, bez wychodzenia z domu

BIZNest Konto nest bank
Konto Firmowe Polecane

BIZNest Konto Nest Bank

Konto firmowe bezwarunkowe 0 opłat, konto nr.1 w 2018 roku

Konto firmowe BIZNest w Nest Banku to rachunek za prawdziwe 0 zł. Klient nie płaci za jego założenie, ani prowadzenie oraz może korzystać z darmowych bankomatów w całej Polsce. Ponadto bank gwarantuje 0 zł za wydanie karty oraz za krajowe przelewy internetowe.
prowadzenie konta (rachunku płatniczego), internetowe przelewy krajoweElixir, w tym do ZUS i US, wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.


Miesięczna aktywność Klienta firmowego oznacza, że Klient ten: (i) zapewnia miesięcznie wpływy na konto w wysokości 20.000 zł, (ii) wykonuje z konta 1 internetowy przelew do ZUS, 2 internetowe przelewy do Urzędu Skarbowego, 15 internetowych przelewów krajowych Elixir oraz 1 internetowy przelew natychmiastowy/ekspresowy, (iii) wpłaca 6 razy gotówkę w kwocie 1500 zł w placówce lub wpłatomacie (iv) realizuje 10 operacji bezgotówkowych kartą płatniczą wydaną do konta po 60 zł, (v) wypłaca 8 razy gotówkę kartą w kwocie 500 zł z bankomatu własnego lub Euronet/Planet Cash, (v) wypłaca 2 razy gotówkę kartą w kwocie 1000 zł z pozostałych bankomatu (vi) wykonuje 4 przelewy europejskie do krajów UE na kwotę 2 000 zł.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *